• +90-507-774-20-71
  • info@baharatmedya.com

BASIN BÜLTENİ

BASIN BÜLTENİ

                                                                     1 Kasım 2019

“YataYalnız” PortaTiVi Ekranlarında

Türkiye’de ilk defa yalnızlığın yatakta konuşulacağı program “YataYalnız” her hafta Cumartesi günü PortaTiVi youtube kanalında izleyicileriyle buluşuyor

PortaTiVi’de Semtin kızı adıyla bilinen Yeşim Türkay Kızgın ve eşi Mustafa Caner Kızgın ilehazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk yalnızlara özel programı “YataYalnız” her hafta, içinde sosyal sorumluluk projeleri barındıran formatıyla ekranlarımızda oluyor.

Programın her hafta cumartesi 21:00 da yayınlanmasının sebebinin, Cumartesi akşamları evde yalnız olan kişiler için bir eğlence programı yaratmak olduğunu belirten Yeşim Türkay Kızgın, her hafta başka bir ünlü ismi kanalında ağırlıyor.

Programında ünlüleri köşeye sıkıştıran, semtin kızı soruları ile konuklarını çok terleteceğini ve eğlendireceğini belirtiyor.

Programın Nadire Kabinesi bölümünde ise ünlü konukların evlerinden getirdiği hediyelerin, programın 1. Yılında yapılacak bir açık arttırma organizasyonunun ile elde edilecek gelirin Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacağı belirtiliyor.

Kanal: PortaTivi YouTube Kanalı

Yayın Periyodu: Her Hafta, Cumartesi günü

Yayın Saati: 21:00

Bilgi için: Baharat Medya

Yeşim Türkay Kızgın / pr@bahatratmedya.com

0507 774 20 71

www.baharatmedya.com

baharatmedya

Leave a Comment