• +90-507-774-20-71
  • info@baharatmedya.com

Baharatlı Hizmetlerimiz

İşiniz ve raklamlarınız için en lezzetli çözümleri profesyonel hizmetlerle size sunuyoruz.

Çekici Baharat

Medya görsellerinizi, tanıtım ya da etkinlik videolarınızı Baharat’ın tüm çekiciliğini kullanarak kayıt altına alıyor, düzenliyor ve yayınlıyoruz. Çekim öncesi yaptığımız planlama toplantıları ile isteğinize yönelik içerik çekimleri gerçekleştirmek ve bunları profesyonel şekilde sizlere sunmak lezzet katabileceğimiz alanlardan bir diğerini oluşturuyor. Ne duruyorsunuz? Haydi çekime!

Baharat Business

Günümüzde, yeni kurulan şirketlerin ’i 1 yıl içerisinde maalesef iflas edebiliyor. Bunun sebepleri arasında yetersiz fizibilite çalışmaları ya da pazardaki negatif hareketlilik olacağı gibi yönetimsel sıkıntılar da buna yol açabiliyor. Profesyonel anlamda kurumsallaşma yolunda ilerleyen şahıs ya da şirketlere “Baharat Business Consulting” olarak danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. (Kurumsal Kimlik, Logo, Google Adwords…)

Sosyal Baharat

Dijital çağın en çok tercih edilen mecrası sosyal ağlar, her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter gibi mecranın reklam boyutunun üreticiler tarafından doğru kullanılması firmalara büyük getiriler sağlamaktadır. Sosyal Baharat olarak ‘Genç Kitlenin Fenomenleri’ isimli çalışmamız ile firmaların doğru tüketiciye ulaşmasını hedefliyoruz.

Baharatlı Projeler

Baharat Medya Çatısı Altında Yarattığımız Projelerimiz

Oda Referans

OdaReferans konseptinde, videolardaki aksiyonun çekiciliği ve sunucuların samimiyetle verdikleri referanslar kullanılarak potansiyel misafir adaylarının olabildiğince doğru bilgi almaları ve otel rezervasyonlarını kolayca karar vermeleri sağlanacak.

PortaTiVi

PortaTiVi kanalı ayağınıza geldi. Telefon kenarına, tablet kenarına, SmartTV kenarına PortaTiVi yerleştirilir. 5 sn de açılır, hemen eğlenceye başlanır. Hayatın her köşesinden, her an karşınıza çıkabilecek tek portatif TV… PortaTivi www.portativi.com

ArtFootball

27 Üye Ülkenin gönüllü; şarkıcı, aktör, dansçı, spiker, karikatürist vb. gibi tamamen sanatçılardan olusturulan futbol takımlarının, gerçek boyutlu stadyumlarda, yardım amaçlı gösteri maçları yaptığı ve festival süresince ülkelerden katılan sanatçıların konser düzenlediği müzik ve futbol festivali.

Baharat Network

Marketing konusunda ileri seviye uzmanlardan eğitim alan Baharat Medya takımı, aldığı bu eğitimleri çözüm ortaklığında bulunduğu diğer şirketler ya da bireyler ile paylaşarak güvenilir bir iletişim ve pazarlama ağı oluşturmayı planlıyor.

İnsanların hayatlarına dokunmak istediğinizde ihtiyacınız olan tek yetenek gülebilmektir.

Caner M. Kızgın

İçinizdeki gücü keşfedin çünkü; LİMİT SİZSİNİZ!!!

Yeşim Türkay Kızgın

Lezzet Kattıklarımız

Çözüm ortağı olarak birlikte çalıştığımız şirket etkinliklerinden haberler

The WoMan 1618 ve PortaTiVi Açılışı

Porta Tivi, TheWoMan1618 “Dijital Dünyanın Portatif Kanalı” “Sağlığınızın Altın Oranı” Baharat Medya, PortaTivi, The WoMan 1618 işbirliği ile düzenlenen lansmanla ürünlerini piyasaya sundu. Baharat Medya yeni YouTube Kanalı Porta Tivi düzenlenen lansmanda, sosyal medyada eksik olan birçok içeriği yine birçok büyük isimle birleştirerek kullanıcılara sunacaklarının müjdesini vermiştir. YataYalnız programı ile hem ünlü konukları hem de […]

PortaTiVi Pek Yakında Yayında

PortaTiVi kanalı ayağınıza geldi. Telefon kenarına, tablet kenarına, SmartTV kenarına PortaTiVi yerleştirilir. 5 sn de açılır, hemen eğlenceye başlanır. Dijital Dünyanın Portatif Kanalına Abone Olun https://www.youtube.com/c/portativi Hayatın her köşesinden, her an karşınıza çıkabilecek tek portatif TV… PortaTivi www.portativi.com Twitter : https://twitter.com/portativi Instagram : https://www.instagram.com/portativiofficial/ Facebook: https://www.facebook.com/PortaTivi/ Reklam Teklifleri İçin : portativiofficial@gmail.com İşte PortaTiVi’de yayınlanacak bazı […]

Baharat Medya 1AN TV’de Gülgün Feyman’ın Konuğu

Baharat Medya kurucu ortakları Yeşim Türkay ve Mustafa Caner Kızgın 18 Eylül Pazartesi günü saat 14:00 da 1AN Tv’de Gülgün Feyman’ın canlı yayında konuğu olacaklar. Baharat Medya’nın sektördeki yeri, Medya Sektörü, Aile Şirketleri ve Network Marketing’in konuşulacağı bu programı kaçırmayın… 1AN Tv izlemek için: Dijiturk : 228. Kanal D Smart : 90. Kanal FilBox : 200. Kanal Youtube Canlı […]

Wallstreet Image
Başarımızın Sırrı

İsteğe Yönelik

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizi dinlemek başarının kapısı açan en önemli anahtarlardan biri.

Yaratıcı Fikirler

Takım çalışması ile beyin fırtınaları arasında geçen toplantı süreçlerinden sonra, ortaya çıkan yaratıcı çözümler.

Her Daim Pozitif

Çözüm odaklı çalışmanın verdiği rahatlık ile her zaman güler yüzlü ve pozitif bir hizmet sunmak başarı demektir.

Referanslarımız

Birlikte çalıştığımız şirketlere bir göz atmak ister misiniz?