• +90-507-774-20-71
  • info@baharatmedya.com

LEZZETLERİMİZ

Baharatlı Hizmetlerimiz

İşiniz ve raklamlarınız için en lezzetli çözümleri profesyonel hizmetlerle size sunuyoruz.

InstaBaharat

İnstagramda hikaye (story) izlemek artık hayatımızın bir parçası oldu. Peki instagramda kendinizi ÖZEL hissetmek ister misiniz? Hikaye atarken kendinizi bu hikayede görünmenize yardımcı olacağız. Sizleri, birlikte eğlenceli vakit geçirmeye davet ediyoruz! İnstagram GIF akreditasyonu bulunan profesyonel ekibimiz eşliğinde, yeşil fon (greenbox) önünde daha önce kimsede görmediğiniz INSTAGRAM GIF’leri hazırlamaya hazır olun. Ne kadar yaratıcı olursanız GIF'leriniz de o kadar ilgi çekici olacaktır.

YouTuber Baharat

Televizyon kanalları yerlerini yeni YouTube içerik yöneticilerine bırakırken bu içerik yöneticilerinden biri olmak mı istiyorsunuz? Sanatçı kimliğinizi YouTube’da mı yansıtmak istiyorsunuz? Yeni bir fikriniz var ve bu fikrinizle izleyici kitlelerine YouTube üzerinden mi ulaşmak istiyorsunuz? İşte tam da burada biz de sizin içeriklerinize yepyeni lezzetler katmaya hazırız! Yeni kanalınız hayırlı olsun, YouTube Dünya'sına hoş geldiniz!

Çekici Baharat

Sosyal medya görsellerinizi, tanıtım ya da etkinlik videolarınızı Baharat’ın tüm çekiciliğini kullanarak kayıt altına alıyor, düzenliyor ve yayınlıyoruz. Stüdyomuzda gerçekleştirebildiğimiz 4K ve Greenbox çekimleri ile de YouTube, Instagram, Facebook sizden korksun. Çekim öncesi yaptığımız planlama toplantıları sayesinde, içerikleri profesyonel şekilde sizlere sunmak lezzet katabileceğimiz alanlardan bir diğeri. Ne duruyorsunuz? Haydi çekime!

Diğer Lezzetlerimiz

Baharatlı Lezzetlerin Tadını Çıkarın!

Montajcı Baharat

İsterseniz sizleri stüdyomuzda ağırlayıp çekimlerinizi yaparak, kurgu ve montajınızı da üstlenelim, isterseniz evinizde ya da dış mekanda kurduğunuz mekanınızda çektiğiniz videoları bizlere internet yoluyla ulaştırın kurgu ve montajını biz yapalım. Montajcı Baharat her daim sizinle birlikte olmaya hazır. Bizlere internet üzerinden ulaştıysanız, projeleriniz ile alakalı mutlaka telefonda konuşalım. Gerisi çok ama çok kolay.

Sosyal Baharat

Facebok, Twitter, İnstagram, YouTube, TikTok... Bireysel ya da kurumsal olarak içeriklerinizi yayınlayabileceğiniz ve kitlelere ulaşmak adına yayınlamak zorunda kaldığınız sosyal medya platformlarının sayısı her geçen gün artarken tüm bunlara nasıl yetişeceğim diye endişelenmenize gerek kalmadı. Sosyal Baharat hizmetimiz ile hem planlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor hem de gerektiği takdirde doğru fiyatlandırmalar ile bu platformlardan kitlenize yönelik doğru reklamlar vermenizi sağlıyoruz.